ریدایرکت صفحات 404 وردپرس با 404 Redirection

وقتی که لینکی از نوشته خود را تغییر می دهید و یا اینکه به دلایل دیگری همچون اشتراک مطالب در شبکه‌های اجتماعی که ممکن است ادرس ان اشتباه وارد شده باشد با کلیک بر روی لینک خراب بازدیدکننده‌ها به صفحه 404 سایت هدایت خواهند شد که در آن محتوایی را جز پیامی مبنی بر اشتباه بودن ادرس نخواهند دید، البته اگر قالب شما دارای صفحه 404 باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای ساده و کارآمد را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا بازدیدکنندگان سایت خود را هنگامی که با صفحه 404 مواجه می‌شوند به صفحه اصلی سایت ریدایرکت کنید، چرا که بسیاری از بازدیدکنندگان با دیدن صفحه 404 سایت را ترک خواهند کرد.

ریدایرکت صفحات 404 وردپرس با 404 Redirection

redirect-404-doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان 404 Redirection در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید صفحات 404 سایت خود را به صفحه اصلی سایت ریدایرکت کنید.

این افزونه دارای پنل و صفحه تنظیمات خاصی نمی‌باشد کافی است آن را فعال کنید تا کارکرد آن شروع شود. برای تست از اطمینان کارکرد افزونه پس از فعال سازی آن می‌توانید یک آدرس اشتباه که در سایت وجود ندارد را وارد کنید تا مشاهده کنید پس از مواجه با صفحه 404 بازدیدکننده شما چگونه به صفحه اصلی سایت هدایت خواهد شد.

در این صورت می‌توانید مطالب خود را که در صفحه اصلی وجود دارند را به کاربر پیشنهاد دهید که به جای خروج از سایت از انها بازدید کرده و باعث بهبود بانس‌ریت سایت شود.

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
2 نظرات
 1. ahmad می گوید

  سلام و درود،تشکر بابت این مطلب مفید،روشهای مختلفی رو در سایتهای متفاوتی امتحان کردم از کدها گرفته تا… ولی در آخر این افزونه که معرفی کردید کارم رو راه انداخت.
  گفتم یه تشکر حداقل کاری هست در عوض زحمت شما.
  خسته نباشید

  1. عباس صادقی می گوید

   درود، ممنون دوست عزیز نظر لطف شماست :)
   موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.