وقتی که لینکی از نوشته خود را تغییر می دهید و یا اینکه به دلایل دیگری همچون اشتراک مطالب در شبکه‌های اجتماعی که ممکن است ادرس ان اشتباه وارد شده باشد با کلیک بر روی لینک خراب بازدیدکننده‌ها به صفحه ۴۰۴ سایت هدایت خواهند شد که در آن محتوایی را جز پیامی مبنی بر اشتباه بودن ادرس نخواهند دید، البته اگر قالب شما دارای صفحه ۴۰۴ باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای ساده و کارآمد را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا بازدیدکنندگان سایت خود را هنگامی که با صفحه ۴۰۴ مواجه می‌شوند به صفحه اصلی سایت ریدایرکت کنید، چرا که بسیاری از بازدیدکنندگان با دیدن صفحه ۴۰۴ سایت را ترک خواهند کرد.

ریدایرکت صفحات ۴۰۴ وردپرس با ۴۰۴ Redirection

redirect-404-doctorwp

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان ۴۰۴ Redirection در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید صفحات ۴۰۴ سایت خود را به صفحه اصلی سایت ریدایرکت کنید.

این افزونه دارای پنل و صفحه تنظیمات خاصی نمی‌باشد کافی است آن را فعال کنید تا کارکرد آن شروع شود. برای تست از اطمینان کارکرد افزونه پس از فعال سازی آن می‌توانید یک آدرس اشتباه که در سایت وجود ندارد را وارد کنید تا مشاهده کنید پس از مواجه با صفحه ۴۰۴ بازدیدکننده شما چگونه به صفحه اصلی سایت هدایت خواهد شد.

در این صورت می‌توانید مطالب خود را که در صفحه اصلی وجود دارند را به کاربر پیشنهاد دهید که به جای خروج از سایت از انها بازدید کرده و باعث بهبود بانس‌ریت سایت شود.

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5