افزونه Shortcode Ultimate

با سلام خدمت دوستان وردپرسی!

کدهای کوتاه امروزه تبدیل به یک ضرورت در وبسایت ها شده اند و بسیار کاربردی و جالب هستند.امروز در دکتر وردپرس قصد داریم افزونه ای به شما معرفی کنیم که صدها کد کوتاه را به صورت یکجا به وبسایت شما اضافه میکند و شما میتوانید از آنها برای ساخت دکمه٬ساخت تب های جداگانه٬ویدیو های واکنشگرا و … استفاده کنید.با ما همراه باشید.

معرفی افزونه

این افزونه در هسته وردپرس در دسترس است و میتوانید از پایین همین صفحه نیز آن را دانلود کنید.نصب افزونه نیز مانند نصب تمام افزونه های وردپرس است و به راحتی صورت میگیرد.افزونه شورت کد ها بعد از نصب به شما بیش از صدها کد کوتاه کاربردی ارائه میکند که قطعا برای شما کاربردی خواهد بود.

کار با افزونه

بعد از نصب افزونه به بخش افزودن نوشته بروید.همانگونه که میبینید بخشی به نام Insert Shortcodes ایجاد شده.بر روی آن کلیک کنید.

shortcodes-ultimate screenshot 1همانطور که میبینید دنیایی از کدهای کوتاه در اینجا وجود دارد که به توضیح برخی از آنها خواهیم پرداخت.shortcodes-ultimate screenshot 2بخشی به نام Button در اینجا مشاهده میشود که با کلیک بر روی آن خواهید دید میتوانید تنوعی از دکمه ها با انواع مختلف را به نوشته خود اضافه کنید.

پیشنهاد بعدی  نمایش جدیدترین مطالب در وردپرس

shortcodes-ultimate screenshot 3

بخش دیگری نیز با نام Tabs وجود دارد که با کلیک بر روی آن میتوانید چند زبانه در نوشته خود ایجاد کنید و در هریک از آنها مطلبی جداگانه قرار دهید که بسیار جالب و کاربردی به نظر میرسد.shortcodes-ultimate screenshot 4

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه تغییر شمایل کلی کد های کوتاه است که به کاربر اجازه میدهد مطابق با سلیقه خود رنگ و نوع قابلیت ها را تغییر دهد.کد های کوتاهی که در این افزونه وجود دارند تنوعی کامل از کدهای کوتاه هستند و تقریبا تمامی ابزار موردنیاز شما در نوشته را فراهم میکنند.پس خیالتان از بابت کامل بودن آن راحت باشد.

مزایای استفاده از کدهای کوتاه

برخی سایت ها مانند سایت های دانلود که نیاز به جعبه دانلود دارند برای ایجاد آن مجبور به ایجاد زمینه های دلخواه هستند و کاری دشوار و وقت است.اما با وجود کدهای کوتاه دیگر نیازی به این کار نیست و به راحتی میتوان یک جعبه دانلود زیبا و شکیل درست کرد.در دیگر کاربری ها نیز به همین شکل کدهای کوتاه میتوانند مفید باشند.

امیدوارم از این افزونه استفاده برده باشید و اگر آن را مفید دانستید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

لینک های ضمیمه دانلود افزونه
امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته 1 رای
Loading...