اگر دوست دارید تا یک فروشگاه کارت شارژ همراه اول و ایرانسل راه بیندازید و ازش کسب درآمد هم داشته باشید امروز آموزشی رو براتون قرار دادیم که نحوه ساخت فروشگاه (به همراه اسکریپت) رو به افرادی که اطلاعات چندانی از ساخت سایت و … ندارند نشون میده.

برای ساخت فروشگاه شما نیاز به هاست و دامنه و اسکریپت فروشگاه دارید  که در ادامه توضیح میدیم.

هاست و دامنه

اگر یک سرچ داخل گوگل کنید وب سایت های ارائه دهنده هاست با قیمت های متفاوت وجود دارند که می تونید خریداری کنید.همینطور هاست رایگان هم هستش که من در مطالب قبلی سایت هم یک آموزش در مورد ساخت وب سایت شخصی روی هاست رایگان دادم که می تونید از اون هم استفاده کنید.

اسکریپت فروشگاه شارژ اینترتی

اسکریپت های زیادی هستش که بعضی ها رایگان و بعضی هم غیررایگان می باشند.ما اینجا دوتا از این اسکریپت ها رو خدمت شما معرفی می کنیم که رایگان هم هستند و می تونید ازشون استفاده کنید.

اسکریپت فروش شارژ virtual freer

اسکریپت اول freer هستش که پشتیبانی خوبی هم داره و می تونید ازش استفاده کنید.تصویری ازین فروشگاه رودر زیر مشاهده می کنید.

تصویری هم از قسمتی از پنل مدیریت این فروشگاه قرار میدم.

برای نصب این اسکریپت باید یک پایگاه داده و یک کاربر بسازید و بعد از آپلود فایل ها پوشه install رو فراخوانی کنید و بعد هم اطلاعات رو تکمیل کنید.البته این اسکریپت روی لوکال قابل نصب نیست و باید روی هاست نصب بشه.این اسکریپت دارای افزونه های متعدد برای وصل شدن به بانک ها و شرکت هایی مثل زرین پال ، پارس پال ، … می باشد.

دانلود اسکریپت فروشگاه شارژ virtual freer 1.57

لینک مستقیم دانلود

اسکریپت فروشگاه شارژ mpc

یک اسکریپت دیگر برای ساخت فروشگاه کارت شارژ هستش که می تونید ازش استفاده کنید.

داخل فایل این اسکریپت آموزش نصب وجود داره که می تونید ازش استفاده کنید که به ۲ صورت دستی و خودکار قابل نصب می باشد.البته این اسکریپت با شرکت زرین پال کار می کند اما قابلیت نصب افزونه ها و وصل شدن به بانک ها و شرکت های مختلف را داراست.این اسکریپت روی لوکال قابل نصب نیست و باید روی هاست نصب بشه.

دانلود اسکریپت فروش شارژ mpc 2.4

لینک مستقیم دانلود 

همچنین در مطالب قبلی سایت آموزشی در رابطه با ساخت وب سایت شخصی به همراه قالب فارسی وب سایت شخصی قرار دادیم که اگر دوست داشتید می تونید ازشون استفاده کنید.ما رو هم دعا کنید . یا حق

امتیاز شما از 1 تا 5